אודות - שניר נפתלי ושות’ עורכי דין לעינייני משפחה וירושה

אנו מאמינים במאמץ מרבי לסיום המחלוקות מחוץ לכותלי בית המשפט, בדרך מכובדת ובמהירות האפשרית ובכך לחסוך הליך הכרוך במאבק כוחני, מתיש ויקר לשני הצדדים.  


אודות

משרד עורכי הדין שניר נפתלי ושות' עוסק בתחום דיני המשפחה תוך שימת דגש על איכות עבודה ושירות ברמה הגבוהה והאנושית, תוך תכנון והצבת מטרות ויעדים, בשימת דגש מרבי על טובת הילדים ומזעור הנזקים לנפש ולמשפחה.

משרדנו מספק שירותים משפטיים מקיפים, הכוללים:
ייצוג וניהול הליכים בפני בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני, תביעות שלום בית, גירושין, מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, הסדרי ראיה, כתובה, ידועים בציבור, צוואות וירושות, תביעות "בן ממשיך" וניהול הליכי גישור וניסוח הסכמים.

במקביל וכסיוע לפעילות לפירמה גם מחלקה כלכלית חיצונית בשיתוף עם כלכלנים ורואה חשבון, על מנת לאשר ללקוחות המשרד ייעוץ וליווי למהלכים מורכבים, בדיקות נאותות, חקירות כלכליות ומתן חוות דעת כמתבקש מצרכי הלקוחות .

אצלנו הגישה הינה לעשות מאמץ מרבי על מנת לסיים את המחלוקות מחוץ לכותלי בית המשפט, בדרך מכובדת ובמהירות האפשרית ובכך לחסוך הליך הכרוך במאבק כוחני, מתיש ויקר לשני הצדדים .

למשרדנו שני סניפים בתל אביב ובראש פינה, משרדנו מאמין במחויבות חסרת פשרות למתן שירות מן המעלה הראשונה ללקוחותיו. זאת, תוך הקפדה על מצוינות הן במקצועיות, הן באנושיות והן בשירות, כמו גם במתן פתרונות יוצאי דופן אותם יוזם משרדנו ביחד עם הלקוח. כל זאת תוך שימת דגש מרבי על אמינות ודיסקרטיות.

איכות

מקצועיות

ניסיון

כבוד

 

ייעוץ חירום עם עו"ד שניר נפתלי

צרו קשר עוד היום 04-6514645 או מלאו טופס זה ואנו נחזור אליכם בהקדם: